Herzele

Rots en Water

Leeftijd
12 tot 14 jaar
Uur
15u45 - 16u45
Data
24 februari; 3, 10, 17, 24 en 31 maart; 14 en 21 april 2018
Locatie
CC Steenoven (parketzaal)
Prijs
€ 130
VOLZET
Wachtlijst

Herzele

JADO training

Leeftijd
15 tot 18 jaar
Uur
17u - 18u
Data
24 februari; 3, 10, 17, 24 en 31 maart; 14 en 21 april 2018
Locatie
CC Steenoven (parketzaal)
Prijs
€ 130
VOLZET
Wachtlijst

Herzele

Klaar voor het nieuwe schooljaar?!

Leeftijd
10 tot 13 jaar
Uur
13u - 16u
Data
27, 28 en 29 augustus 2018
Locatie
Wattenfabriek (parketzaal)
Prijs
€ 100
VOLZET
Wachtlijst

Herzele

Klaar voor het nieuwe schooljaar?!

Leeftijd
10 tot 13 jaar
Uur
9u - 12u
Data
27, 28 en 29 augustus 2018
Locatie
Wattenfabriek (parketzaal)
Prijs
€ 100
VOLZET
Inschrijven

Herzele

Sloeber training

Leeftijd
5 en 6 jaar
Uur
13u30 - 14u15
Data
15, 22 en 29 september; 6, 13, 20 en 27 oktober; 3 november 2018

Locatie
CC Steenoven (parketzaal)
Prijs
€ 120
VOLZET

Herzele

Rots en Water

Leeftijd
2de tot 4de leerjaar
Uur
14u30 - 15u30
Data
15, 22 en 29 september; 6, 13, 20 en 27 oktober; 3 november 2018

Locatie
CC Steenoven (parketzaal)
Prijs
€ 130
VOLZET
Wachtlijst

Herzele

Rots en Water

Leeftijd
4de tot 6de leerjaar
Uur
15u45 - 16u45
Data
15, 22 en 29 september; 6, 13, 20 en 27 oktober; 3 november 2018

Locatie
CC Steenoven (parketzaal)
Prijs
€ 130
VOLZET
Wachtlijst

Herzele

Rots en Water

Leeftijd
1ste, 2de & 3de middelbaar
Uur
17u - 18u
Data
15, 22 en 29 september; 6, 13, 20 en 27 oktober; 3 november 2018

Locatie
CC Steenoven (parketzaal)
Prijs
€ 130
VOLZET
Wachtlijst

Ninove

Rots en Water

Leeftijd
2de tot 5de leerjaar

Uur
14u30 - 15u30
Data
19 en 26 september; 10 en 24 oktober; 14, 21 en 28 november; 5 december 2018
Locatie
Sporthal 't Sportstekske
Prijs
€ 130
VOLZET
Wachtlijst

Ninove

Rots en Water

Leeftijd
6de leerjaar tot 2de middelbaar
Uur
15u35 - 16u35
Data
19 en 26 september; 10 en 24 oktober; 14, 21 en 28 november; 5 december 2018
Locatie
Sporthal 't Sportstekske
Prijs
€ 130

Inschrijven

Gent

Sloeber training

Leeftijd
3de kleuter en 1ste leerjaar

Uur
13u30 - 14u15

Data
3, 10, 17 en 24 oktober, 7, 21 en 28 november, 12 december 2018
Locatie
Sporthal Bourgoyen
Prijs
€ 120

Inschrijven

Gent

Rots en Water

Leeftijd
2de tot 5de leerjaar

Uur
14u30 - 15u30

Data
3, 10, 17 en 24 oktober, 7, 21 en 28 november, 12 december 2018
Locatie
Sporthal Bourgoyen
Prijs
€ 130
VOLZET
Wachtlijst

Gent

Rots en Water

Leeftijd
6de leerjaar tot 2de middelbaar
Uur
15u40 - 16u40
Data
3, 10, 17 en 24 oktober, 7, 21 en 28 november, 12 december 2018
Locatie
Sporthal Bourgoyen
Prijs
€ 130
VOLZET
Wachtlijst

Aalst

Sloeber training

Leeftijd
3de kleuterklas en 1ste leerjaar
Uur
13u30 - 14u15
Data
24 november; 1, 8, 15 en 22 december 2018; 12, 19 en 26 januari 2019
Locatie
Sporthal Denderdal
Prijs
€ 120

Inschrijven

Aalst

Rots en Water

Leeftijd
2de tot 5de leerjaar
Uur
14u30 - 15u30
Data
24 november; 1, 8, 15 en 22 december 2018; 12, 19, 26 januari 2019

Locatie
Sporthal Denderdal
Prijs
€ 130
VOLZET
Inschrijven

Aalst

Rots en Water

Leeftijd
6de leerjaar tot 2de middelbaar
Uur
15u40 - 16u40
Data
24 november; 1, 8, 15 en 22 december 2018; 12, 19, 26 januari 2019
Locatie
Sporthal Denderdal
Prijs
€ 130
nog 4 plaatsen
Inschrijven