Ninove

Rots en Water


Leeftijd
2de tem 4de leerjaar


Uur

14u30 - 15u30
Data
18 en 25 september; 9, 16 oktober; 6, 13, 20 en 27 november 2019
Locatie
Sporthal 't Sportstekske
Prijs
€ 145

Inschrijven

Ninove

Rots en Water


Leeftijd
3de tem 6de leerjaar


Uur

15u30 - 16u30
Data
18 en 25 september; 9, 16 oktober; 6, 13, 20 en 27 november 2019
Locatie
Sporthal 't Sportstekske
Prijs
€ 145
VOLZET
Wachtlijst

Herzele

Sloeber training


Leeftijd
3de kleuter
tem 1ste leerjaar

Uur

13u30 tot 14u15
Data
28 september; 5, 12, 19 oktober; 9, 16, 23 en 30 november 2019
Locatie
CC Steenoven (parketzaal)
Prijs
€ 130
VOLZET
Wachtlijst

Herzele

Rots en Water


Leeftijd
2de leerjaar
tem 4de leerjaar

Uur

14u30 tot 15u30
Data
28 september; 5, 12, 19 oktober; 9, 16, 23 en 30 november 2019
Locatie
CC Steenoven (parketzaal)
Prijs
€ 145
VOLZET
Wachtlijst

Herzele

Rots en Water

Leeftijd
4de leerjaar
tem 6de leerjaar

Uur

15u45 - 16u45
Data
28 september; 5, 12, 19 oktober; 9, 16, 23 en 30 november 2019
Locatie
CC Steenoven (parketzaal)
Prijs
€ 145
VOLZET
Wachtlijst

Herzele

Rots en Water

Leeftijd
6de leerjaar
tem 2de middelbaar

Uur

17u tot 18u
Data
28 september; 5, 12, 19 oktober; 9, 16, 23 en 30 november 2019
Locatie
CC Steenoven (parketzaal)
Prijs
€ 145
VOLZET
Wachtlijst

Gent

Sloeber training

Leeftijd
3de kleuter
tem 2de leerjaar
Uur
13u30 - 14u15
Data
13, 20, 27 november; 4, 11, 18 december 2019; 8 en 15 januari 2020
Locatie
Sporthal Bourgoyen
Prijs
€ 130
VOLZET
Wachtlijst

Gent

Rots en Water

Leeftijd
3de tem
6de leerjaar
Uur
14u30 - 15u30
Data
13, 20, 27 november; 4, 11, 18 december 2019; 8 en 15 januari 2020
Locatie
Sporthal Bourgoyen
Prijs
€ 145
VOLZET
Wachtlijst

Gent

Rots en Water

Leeftijd
1ste tem 3de middelbaar
Uur
15u45 - 16u45
Data
13, 20, 27 november; 4, 11, 18 december 2019; 8 en 15 januari 2020
Locatie
Sporthal Bourgoyen
Prijs
€ 145
VOLZET
Wachtlijst

Herzele

Rots en Water Level 2

Leeftijd
3de tem 6de leerjaar
Uur
9u - 12u
Data
27, 28 en 30 december 2019
Locatie
Parketzaal Steenoven
Prijs
€ 115
VOLZET
WACHTLIJST

Herzele

Kom op, Kop op!


Leeftijd
1st tem 4de leerjaar
Uur
13u - 16u
Data
27, 28 en 30 december 2019
Locatie
Parketzaal Steenoven
Prijs
€ 115
VOLZET
WACHTLIJST

Aalst

Kom op, Kop op!

Leeftijd
2de tem 6de leerjaar
Uur
9u - 12u
Data
3, 4 en 5 januari 2020
Locatie
Denderdal
Prijs
€ 115
nog 5 plaatsen
Inschrijven

Herzele

Sloeber training

Leeftijd
3de kl - 2de leerjaar
Uur
13u30 - 14u15
Data
7, 14, 21, 28 maart; 4, 25 april; 2, 16 mei 2020
Locatie
CC Steenoven
Prijs
€ 130

Inschrijven

Herzele

Rots & Water

Leeftijd
2de - 4de leerjaar
Uur
14u30 - 15u30
Data
7, 14, 21, 28 maart; 4, 25 april; 2, 16 mei 2020
Locatie
CC Steenoven
Prijs
€ 145

Inschrijven

Herzele

Rots & Water

Leeftijd
4de - 6de leerjaar
Uur
15u45 - 16u45
Data
7, 14, 21, 28 maart; 4, 25 april; 2, 16 mei 2020
Locatie
CC Steenoven
Prijs
€ 145

Inschrijven

Herzele

Rots & Water

Leeftijd
1ste tem 3de middelbaar
Uur
17u - 18u
Data
7, 14, 21, 28 maart; 4, 25 april; 2, 16 mei 2020
Locatie
CC Steenoven
Prijs
€ 145

Inschrijven

Gent

Sloeber training

Leeftijd
3de kl - 2de leerjaar
Uur
13u30 - 14u15
Data
4, 11, 18, 25 maart; 1, 22, 29 april; 6 mei 2020
Locatie
Bourgoyen
Prijs
€ 130

Inschrijven

Gent

Rots & Water

Leeftijd
3de - 6de leerjaar
Uur
14u30 - 15u30
Data
4, 11, 18, 25 maart; 1, 22, 29 april; 6 mei 2020
Locatie
Bourgoyen
Prijs
€ 145
VOLZET
WACHTLIJST

Gent

Rots & Water

Leeftijd
1ste - 3de middelbaar
Uur
15u45 - 16u45
Data
4, 11, 18, 25 maart; 1, 22, 29 april; 6 mei 2020
Locatie
Bourgoyen
Prijs
€ 145

Inschrijven